Kim jesteśmy

Centrum Nurkowe Diving NET, do którego ten serwis należy, nie jest biurem podróży i nie świadczy komercyjnych usług organizacji wyjazdów nurkowych, a jedynie koordynuje wspólne działania skupionych wokół centrum nurków i przyjaciół. Nasze propozycje nie stanowią oferty handlowej.

Jako pasjonaci dalekich i bliskich wypraw nurkowych zachęcamy wszystkich, którym taka forma aktywności jest bliska do wspólnych z nami wyjazdów i wspólnego poznawania błękitnej planety. Obiecujemy fajne towarzystwo i  świetną zabawę!

Decydując się w 2014 roku na podjęcie profesjonalnej działalności nurkowej, postawiliśmy na stały rozwój naszego centrum i zadowolenie naszych klientów. W 2019 roku nasza działalność zmierza w kierunku powołania klubu pasjonatów nurkowania i podróży. Nie jesteśmy biurem podróży i nie organizujmy komercyjnych “wczasów” dla rodzin. Nasza oferta kierowana jest głównie do osób nurkujących, którym pomagamy jedynie logistycznie w przyłączaniu się do wspólnych wypraw nurkowych.

Prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach nurkowania rekreacyjnego i technicznego, w tym nurkowania jaskiniowe i instruktorskie, zarówno w kraju, jak i za granicą. Zapraszamy wszystkich uśmiechniętych i otwartych ludzi, zarówno posiadających certyfikaty nurkowe, jak i tych, którzy o prawdziwej podwodnej przygodzie dopiero marzą. Mówimy NIE malkontentom i osobom oczekującym najwyższych standardów kwaterunkowych oraz płetwonurkom stale łamiącym nurkowe standardy.

Bogdan Trzcionka -  Instructor Trainer ASTD, Scuba Diving Instructor PADI, nurek techniczny i jaskiniowy

Ewa Kisiel -  Sport Diving Istructor ASTD, Scuba Diving Instructor PADI, nurek techniczny i jaskiniowy, organizatorka wyjazdów nurkowych. Chętnie zorganizuje każdy, nawet indywidualny wyjazd skrojony na miarę potrzeb zamawiającego.

Więcej szczegółowych informacji na nasz temat znajdziesz na stronie www naszego centrum nurkowego w zakładce o nas

Script logo