TAJLANDIA 22.01 – 1.02.2025

Po latach zwlekania nadszedł wreszcie czas na Diving NET w Tajlandii. Celem naszej wyprawy będzie przepiękna wyspa Phi Phi, jedna z najbardziej malowniczych części Tajlandii. Często określana jest jako "raj na ziemi". Przepiękne krajobrazy, błękitne i ciepłe morze stwarza idealne warunki do pełnego relaksu. Destynację wybraliśmy nieprzypadkowo, albowiem to jedno z najpiękniejszych miejsc nurkowych w regionie!

Uwaga: zabieramy maksymalnie 16 osób, więc zachęcamy do szybkiej wpłaty zaliczki, aby zapewnić sobie miejsce w tej fantastycznej wyprawie.

CENA: 11900 PLN
cena dla nienurkujących: 10700 PLN
Rezerwacja: 450 PLN
REZERWACJA MIEJSCA


CENA ZAWIERA
- lot Warszawa-Phuket-Warszawa,
- transfer do portu w Phuket i z powrotem,
- prom na wyspę Phi Phi i z powrotem,
- zakwaterowanie w hotelu z basenem przy plaży, w 2-osobowych pokojach,
- śniadania,
- pakiet 8 nurkowań z łodzi,
- lunch dla nurków w dni nurkowe,
- butle z powietrzem, balast i pełny sprzęt nurkowy (poza bojką i komputerem),
- opieka polskich instruktorów.

CENA NIE ZAWIERA
- wyżywienia poza wymienionym powyżej,
- ewentualnych dodatkowych nurkowań, 
- ewentualnych wycieczek np. na sąsiednie wyspy.

PODRÓŻ
22.01.2025 Wylot z Warszawy o godz. 8.35 
01.02.2025 Powrót do Warszawy o godz. 12.05

Bagaż 7 kg + 25 kg. Strefa czasowa na Phi Phi: plus 7 godzin.

ZAKWATEROWANIE
Pokój dwuosobowy w hotelu z basenem, gabinetem masażu i restauracją. Codzienne sprzątanie. 

Obiekt usytuowany jest przy piaszczystej plaży i oferuje komfortowe zakwaterowanie w dostępem do balkonu. W całym budynku można korzystać z bezpłatnego WiFi. Na miejscu dostępna jest pralnia i działa punkt informacji turystycznej, który prowadzi sprzedaż biletów i zapewnia pomoc w organizacji zwiedzania.

Wyposażenie pokoju: 1 podwójne lub 2 pojedyncze łóżka, bezpłatny zestaw kosmetyków, prysznic, toaleta, suszarka do włosów, telewizor, minibar, telewizor z płaskim ekranem, suszarka na ubrania, ręczniki, szafa lub garderoba, klimatyzacja, wieszak na ubrania.

WYSPA PHI PHI
 - Koh Phi Phi Don, będąca największą wyspą archipelagu Phi Phi na Morzu Andamańskim, poza naturą i spokojem w głębi wyspy, słynie z intensywnego życia nocnego i licznych atrakcji:

 - Punkt Widokowy (Viewpoint) – oferuje zapierającą dech w piersiach panoramę wyspy, z widokiem na zatoki Ton Sai i Loh Dalum.

 - Plaże – w tym słynna Long Beach oferująca krystalicznie czystą wodę i doskonałe warunki do snorkelingu, gdzie można podziwiać kolorowe życie morskie.

 - Monkey Beach – plaża znana z występujących tu dzikich małp, dostępna łodzią, gdzie można obserwować małpy w ich naturalnym środowisku.

 - Nurkowanie i snorkeling – Phi Phi Don jest otoczona oszałamiającymi rafami koralowymi i bogatym życiem morskim, w tym rekinami rafowymi, co czyni ją idealnym miejscem dla miłośników podwodnych przygód.

 - Wycieczki łodzią – do pobliskich atrakcji, takich jak Maya Bay (znana z filmu "Plaża"), Viking Cave oraz innych malowniczych miejsc na Phi Phi Leh i wokół Phi Phi Don.  

 - Liczne restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i lokalnym rękodziełem, malownicze plaże, salony spa i masażu.

To wszystko sprawia, że również osoby nienurkujące nie będą się nudzić na tej przepięknej wyspie.

NURKOWANIE
Choć Tajlandia może nie być pierwszym miejscem, które przychodzi na myśl, gdy myślimy o nurkowaniu, wyspy Phi Phi wyłamują się z tego schematu, oferując niezwykłe doświadczenia podwodne. Krystalicznie czysta woda i bogactwo życia morskiego sprawiają, że są one perełką wśród miejsc do nurkowania w regionie. Można tu spotkać egzotyczne gatunki ryb, żółwie morskie, rekiny rafowe (m.in. w Shark Point), kolorowe rafy, a także niezwykłe formacje skalne, które tworzą niezapomniane podwodne krajobrazy.

Temperatura wody w styczniu. 28 stopni. Temperatura powietrza ok. 29 stopni.

PROCEDURA REZERWACJI
Aby zarezerwować wyjazd, należy kliknąć "rezerwację miejsca" u góry strony, podając w wiadomości swój stopień nurkowy. W mailu zwrotnym zostanie wskazany numer konta do wpłaty zaliczki.

450 zł – zaliczka w momencie zgłoszenia
3400 zł – do 22.08.2024 r.
8050 zł – do 1.01.2025 r.

Script logo