GOZO 26.07- 02.08.2024

Drugi turnus na słonecznej wyspie Gozo zaplanowaliśmy głównie z myślą o kursach nurkowania OWD i AOWD, a także o specjalizacjach nurkowych. Zapraszamy również certyfikowanych nurków zainteresowanych wyłącznie nurkowaniami rekreacyjnymi. Malownicza wyspa położona jest w samym sercu Morza Śródziemnego oferuje niezapomniane wrażenia podwodne, liczne kawerny, wraki oraz niespotykaną gdzie indziej przejrzystość wody. Gozo to magiczne i pełne piękna miejsce, w którym rozkochało się już wielu naszych klubowiczów.  

Zapewniamy 3 polskich instruktorów oraz całodobową opiekę, włącznie z wycieczkami po wyspie.

CENA - 520 €/os. + przelot
(Wizzair/Ryanair- we własnym zakresie)

REZERWACJA MIEJSCA


Zaliczka w wysokości 200 €. Przed wpłatą zaliczki należy zakupić bilet lotniczy Wizzair/Ryanair z Katowic, Wrocławia lub Krakowa w podanym wyżej terminie. Chętnie udzielimy pomocy przy zakupie biletów.

CENA OBEJMUJE:
 - zakwaterowanie w apartamentach z kuchnią,
 - transfer lotniskowy na Malcie (w obie strony),
 - pakiet nurkowy 5 dni/10 nurkowań dla nurków certyfikowanych,
 - sprzęt nurkowy dla kursantów (OWD, AOWD),
 - obsługę polskiego instruktora.

CENA NIE OBEJMUJE:
 - biletu lotniczego,
 - wyżywienia ( w pełni wyposażona kuchnia - posiłki we własnym zakresie),
 - kursu nurkowania (cennik na dole strony),
 - ubezpieczenia nurkowego (proponujemy Ergo Hestia lub DAN),
 - biletu na prom (ok. 5 € - tylko w drodze powrotnej).

ZAKWATEROWANIE
Zakwaterowane w wygodnych apartamentach 4-6 osobowych z dwuosobowymi oddzielnymi sypialniami i wspólną, w pełni wyposażoną kuchnią, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum nurkowego, w miejscowości Marsalforn. Apartamenty zlokalizowane są w odległości kilku minut spacerem od morza.

ZAPLECZE TECHNICZNE
Współpracujemy na Gozo z jednym z największych centrów nurkowych i jednocześnie jednym z 2 centrów w kraju posiadającym akredytację EUF, co zapewnia najwyższe standardy obsługi płetwonurków. Jest to jednocześnie jedno z najbardziej przyjaznych centrów nurkowych, a zaświadczyć o tym mogą licznie powracający, zadowoleni klienci. Potężne zaplecze techniczne gwarantuje satysfakcję zarówno nurkom początkującym jak i technicznym i rebreatherowym, dla których wydzielona została specjalna przestrzeń.

NURKOWANIA REKREACYJNE
Wyspa otoczona jest wodą o przejrzystości sięgającej 40-50 m! Brak silnych prądów, urok i różnorodność miejsc nurkowych gwarantują fantastyczne doznania nurkom na wszystkich poziomach zaawansowania od OWD po nurków technicznych, Na południowym wybrzeżu będzie można  zanurkować na wrakach MV Xlendi, MV Cominoland i MV Karwela oraz MV Hephaestus, gdzie nadarza się wspaniała okazja na zrobienie specjalizacji wrakowej (Wreck Diver). Północno zachodnie wybrzeże to z kolei bogactwo form krasowych, przepiękne formacje skalne, kominy, kawerny, płytkie zatoczki i głęboko opadające w dół ściany - jednym słowem dla każdego coś fajnego! W cenie pakietu nurkowego zapewniamy transport do miejsc nurkowych. W planach wyprawy znajdują się takie miejsca jak Blue Hole, Inland Sea, Cathedral Cave i Billinghurst Cave. Temperatura wody w zależności od pory roku wynosi od 18 st. C wiosną do 30 st. C na przełomie lata i jesieni. Na tej liczącej zaledwie 14 km długości wyspie znajdują się 64 dokładnie opisane i zmapowane miejsca nurkowe.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO NURKOWEGO
Po nurkowaniach zapraszamy na lekcje języka angielskiego nurkowego z polskojęzycznym lektorem j. angielskiego - w małej grupie lub indywidualnie. Cena za 60 minut od 60 zł. Zgłoszenie na kurs prosimy złożyć przed wyjazdem.

KURSY NURKOWANIA
Północno zachodnia część wyspy to wymarzone warunki do prowadzenia szkoleń dla nurków początkujących. Brak silnych prądów, doskonała wizura i temperatura wody gwarantują komfortową i bezpieczną naukę podstaw. Podczas wyjazdu możliwe będą do zrobienia kursy OWD, AOWD oraz dla nurków bardziej zaawansowanych specjalizacje takie jak Deep Diver, Wreck Diveri, Nitrox Diver i Cavern Diver (tej ostatniej nie ma możliwości przeprowadzenia w Polsce).


Wideo z przykładowego kurs OWD na Gozo podczas którego zapewniamy nie tylko atrakcje podwodne, ale również zwiedzanie wyspy, poznawanie jej urokliwych zakątków i historii sięgającej tysięcy lat.

Script logo