GOZO 24.06 – 01.07.2024

Gozo to prawdziwa perełka, która przyciąga miłośników nurkowania z całego świata. Malownicza wyspa położona w samym sercu Morza Śródziemnego oferuje niezapomniane wrażenia podwodne. W czerwcu zapraszamy na kursy OWD i AOWD oraz specjalizacje nurkowe, ale również wszystkich certyfikowanych miłośników podwodnej przygody na nurkowania rekreacyjne. Gozo to magiczne i pełne piękna miejsce, które z pewnością zostawi w waszej pamięci niezapomniane wspomnienia.  

CENA - 520 €/os. + przelot
(Wizzair/Ryanair- we własnym zakresie)

REZERWACJA MIEJSCA


Zaliczka w wysokości 200 €. Przed wpłatą zaliczki należy zakupić bilet lotniczy Wizzair/Ryanair z Katowic lub innego miasta w tym samym terminie.

CENA OBEJMUJE:
 - zakwaterowanie w apartamentach z kuchnią,
 - transfer lotniskowy na Malcie (w obie strony),
 - pakiet nurkowy 5 dni/10 nurkowań dla nurków certyfikowanych,
 - sprzęt nurkowy dla kursantów (OWD, AOWD),
 - obsługę polskiego instruktora.

CENA NIE OBEJMUJE:
 - biletu lotniczego,
 - wyżywienia ( w pełni wyposażona kuchnia - posiłki we własnym zakresie),
 - kursu nurkowania (cennik na dole strony),
 - ubezpieczenia nurkowego (proponujemy Ergo Hestia lub DAN),
 - biletu na prom (ok. 5 € - tylko w drodze powrotnej).

ZAKWATEROWANIE
Zakwaterowane w wygodnych apartamentach 4-6 osobowych z dwuosobowymi oddzielnymi sypialniami i wspólną, w pełni wyposażoną kuchnią, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum nurkowego, w miejscowości Marsalforn. Apartamenty zlokalizowane są w odległości kilku minut spacerem od morza.

ZAPLECZE TECHNICZNE
Współpracujemy na Gozo z jednym z największych centrów nurkowych i jednocześnie jednym z 2 centrów w kraju posiadającym akredytację EUF, co zapewnia najwyższe standardy obsługi płetwonurków. Jest to jednocześnie jedno z najbardziej przyjaznych centrów nurkowych, a zaświadczyć o tym mogą licznie powracający, zadowoleni klienci. Potężne zaplecze techniczne gwarantuje satysfakcję zarówno nurkom początkującym jak i technicznym i rebreatherowym, dla których wydzielona została specjalna przestrzeń.

NURKOWANIA REKREACYJNE
Wyspa otoczona jest wodą o przejrzystości sięgającej 40-50 m! Brak silnych prądów, urok i różnorodność miejsc nurkowych gwarantują fantastyczne doznania nurkom na wszystkich poziomach zaawansowania od OWD po nurków technicznych, Na południowym wybrzeżu będzie można  zanurkować na wrakach MV Xlendi, MV Cominoland i MV Karwela oraz MV Hephaestus, gdzie nadarza się wspaniała okazja na zrobienie specjalizacji wrakowej (Wreck Diver). Północno zachodnie wybrzeże to z kolei bogactwo form krasowych, przepiękne formacje skalne, kominy, kawerny, płytkie zatoczki i głęboko opadające w dół ściany - jednym słowem dla każdego coś fajnego! W cenie pakietu nurkowego zapewniamy transport do miejsc nurkowych. W planach wyprawy znajdują się takie miejsca jak Blue Hole, Inland Sea, Cathedral Cave i Billinghurst Cave. Temperatura wody w zależności od pory roku wynosi od 18 st. C wiosną do 30 st. C na przełomie lata i jesieni. Na tej liczącej zaledwie 14 km długości wyspie znajdują się 64 dokładnie opisane i zmapowane miejsca nurkowe.

KURSY NURKOWANIA
Północno zachodnia część wyspy to wymarzone warunki do prowadzenia szkoleń dla nurków początkujących. Brak silnych prądów, doskonała wizura i temperatura wody gwarantują komfortową i bezpieczną naukę podstaw. Podczas wyjazdu możliwe będą do zrobienia kursy OWD, AOWD oraz dla nurków bardziej zaawansowanych specjalizacje takie jak Deep Diver, Wreck Diveri, Nitrox Diver i Cavern Diver (tej ostatniej nie ma możliwości przeprowadzenia w Polsce). 

Wideo z przykładowego kurs OWD na Gozo podczas którego zapewniamy nie tylko atrakcje podwodne, ale również zwiedzanie wyspy, poznawanie jej urokliwych zakątków i historii sięgającej tysięcy lat.

Script logo