GOZO 24 – 31.08.2023

Wyjazd szkoleniowo-rekreacyjny. Gozo to tradycyjnie już połączenie wypoczynku i nauki w wymarzonych warunkach. Klimat słonecznej wyspy, na której przez 300 dni w roku świeci słońce, a także atmosfera i standard obsługi w centrum nurkowym sprawiają, że wracamy tu każdego roku. Na ten wyjazd zapraszamy zarówno kursantów, jak i nurków certyfikowanych. Czeka na nas wielki błękit, fantastyczne formacje skalne, kawerny i wraki. Nie zabraknie też atrakcji turystycznych. Oprócz rekreacji zapraszamy na  kurs Open Water Diver, uprawniający do nurkowań do maksymalnej głębokości 20 m.

 

CENA - 490 €/os. + przelot
(Wizzair/Ryanair- we własnym zakresie)

 

Zaliczka w wysokości 200 €. Przed wpłatą zaliczki należy zakupić bilet lotniczy Wizzair z Wrocławia Bilety lotnicze z Wrocławia

 

CENA OBEJMUJE:

- zakwaterowanie,

- transfer lotniskowy,

- pakiet nurkowy 5 dni/10 nurkowań dla nurków rekreacyjnych,

- pakiet nurkowań szkoleniowych dla kursantów OWD,

- kompletny sprzęt nurkowy dla kursantów OWD,

- obsługę polskiego instruktora.

 

CENA NIE OBEJMUJE:

- biletu lotniczego,

- wyżywienia ( w pełni wyposażona kuchnia - posiłki we własnym zakresie),

- kursu nurkowania (cennik poniżej)

- ubezpieczenia nurkowego ( w Ergo Hestia cena wynosi kilkadziesiąt złotych).

- biletu na prom (ok. 5 €).

 

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowane w apartamentach 4-6 osobowych z oddzielnymi sypialniami dwuosobowymi i wspólną, w pełni wyposażoną kuchnią, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum nurkowego, w miejscowości Marsalforn. Apartamenty zlokalizowane są w odległości kilku minut spacerem od morza.

 

KURS Open Water Diver

Osoby wybierające się na kurs Open Water Diver muszą posiadać zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nurkowania rekreacyjnego. Zaświadczenie nie musi być tłumaczone na język angielski. Wymagany jest ogólnie dobry stan zdrowia i umiejętność utrzymywania się na powierzchni wody. Dwa dni poświęcimy na zajęcia w wodach basenopodobnych, w płytkiej i bezpiecznej zatoce. Kolejne nurkowania przeprowadzone zostaną  w odpowiednio wybranych i dostosowanych do szkoleń miejscówkach nurkowych, z zachowaniem stopniowania trudności. Zajęcia w wodzie poprzedzi szkolenie teoretyczne, a uzyskanie uprawnień uzależnione jest od zaliczenia wszystkich umiejętności praktycznych i zdania egzaminu teoretycznego w postaci pisemnego testu. 

 

Możliwe kursy i specjalizacje na tym wyjeździe:

- Open Water Diver - 1700 PLN
- Advanced Open Water Diver - 1100 PLN
- Nitrox Diver - 600 PLN

Więcej  informacji o kursie OWD:

http://diving.net.pl/owd.html

 

 

Script logo