GOZO - 18.10 – 25.10.2020

Zapraszamy na nasz coroczny wypad na wyspę Odyseusza. Gozo to bez wątpienia mekka nurków w Europie, a jednocześnie jedno z najtańszych miejsc nurkowych na świecie. Dla każdego coś miłego. Bezpieczne i przejrzyste wody, brak silnych prądów, malownicze formacje skalne, kawerny i wraki zadowolą każdego płetwonurka. Znajdą tu również coś dla siebie miłośnicy większych głębokości. Klimat słonecznej wyspy, na której przez 300 dni w roku świeci słońce, a także atmosfera i standard obsługi w centrum nurkowym gwarantują satysfakcję i sprawiają, że wracamy tu każdego roku.

 

 

ZAKWATEROWANIE - 220 €/os.

Cena zawiera opłatę klimatyczną i za sprzątania domku po wyjeździe.

 

TRANSFER LOTNISKOWY - 20 €/os. (w obie strony). 

 

NURKOWANIE

Butle pojedyncze (2 nury dziennie) - 80 €/tydzień

Butle podwójne Twin/SM (2 nury dziennie) - 160 €/tydzień

 

JEEP Suzuki Maruti - 225 € za 5 dni - optymalnie 3 nurków na jedno auto.

 

 

Zaliczka w wysokości 220 € płatna do 06.10 2020. Przed wpłatą zaliczki należy zakupić bilet lotniczy.

 

ZAKWATEROWANIE
Zakwaterowanie całej grupy w komfortowym 8/9 - osobowym  domku , 4 pokoje z prywatnymi łazienkami, kuchnia, własne podwórko z prywatnym basenem!Cena nie zawiera:
- wyżywienia (jest za to w pełni wyposażona kuchnia),
- opłaty na prom w drodze powrotnej 4,65 EUR,
- kursów i specjalizacji nurkowych,
- wypożyczenia dodatkowego sprzętu nurkowego,
- przelotu,

 

Przelot
Bilety należy zakupić we własnym zakresie - Wzzair z Katowic
 

Nurkowanie
Na północy Gozo znajdują się najbardziej znane miejsca do nurkowania: strome podwodne stoki, skalne ściany, wąwozy, kominy, tunele i łuki  Są tu niezwykłe i liczne  kawerny i groty, a zatem niepowtarzalna okazja do zrobienia specjalizacji jaskiniowej Cavern Diver. Z kolei na południowym wybrzeżu będziemy mogli zanurkować na  wrakach MV Xlendi, MV Cominoland i MV Karwela, gdzie nadarza się wspaniała okazja na zrobienie specjalizacji wrakowej (Wreck Diver). Gozo to również idealne miejsce na uzupełnienie swoich kwalifikacji w zakresie głębokości do 40 m (Deep Diver lub Experienced Diver) i nitroksu do 40% (Nitrox Diver). Na miejsca nurkowe dojeżdżać będziemy własnymi jeepami. W planach wyprawy znajdują się takie miejsca jak Blue Hole, Inland Sea, Cathedral Cave i Billinghurst Cave.  Temperatura powietrza i wody w czerwcu to ok. 22 st. C.

 

KURSY i SPECJALIZACJE
Gozo 2020 to wyjazd typowo szkoleniowy, jest to świetne miejsce na zrobienie kursu AOWD, specjalizacji jaskiniowej Cavern Diver, której nie ma możliwości zrobić w kraju, ale także innych kursów i specjalizacji. W cenę wliczone są podręczniki i certyfikaty. Program kursów na tym wyjeździe dostosowany zostanie do potrzeb i omówiony  indywidualnie z osobami zainteresowanymi.

 

CENNIK SZKOLEŃ

- Cavern Diver (Padi lub ASTD) - 600 zł,
- Wreck Diver  (Padi lub ASTD) - 600 zł,
- AOWD (Padi lub ASTD) - 900 zł,
- Deep Diver - 500 zł  (Padi lub ASTD)
- Experienced Diver ASTD - 900 zł (nurkowanie dekompresyjne*),
- Nitrox Diver  (Padi lub ASTD) - 400 zł.

 

 

Script logo