GOZO - 06.06 – 13.06.2020

Zapraszamy na nasz coroczny wypad na wyspę Odyseusza. Gozo to bez wątpienia mekka nurków w Europie, a jednocześnie jedno z najtańszych miejsc nurkowych na świecie. Dla każdego coś miłego. Bezpieczne i przejrzyste wody, brak silnych prądów, malownicze formacje skalne, kawerny i wraki zadowolą każdego płetwonurka. Znajdą tu również coś dla siebie miłośnicy większych głębokości. Klimat słonecznej wyspy, na której przez 300 dni w roku świeci słońce, a także atmosfera i standard obsługi w centrum nurkowym gwarantują satysfakcję i sprawiają, że wracamy tu każdego roku.

 

WYJAZD SZKOLENIOWY - wyłącznie dla nurków z min. OWD

 

CENA: 405 € + przelot

 

Zaliczka w wysokości 200 euro.

Druga rata w wysokości 205 euro płatna w terminie do 15.05.20.

 

Cena zawiera:
- zakwaterowanie w 9 osobowym domku z basenem!
- pakiet nurkowań z brzegu (10 nurkowań), butla i balast,
- grupowy transfer lotniskowy  (nie dotyczy osób przylatujących indywidualnie).Cena nie zawiera:
- wyżywienia (jest za to w pełni wyposażona kuchnia),
- opłaty na prom 4,65 EUR,
- kursów i specjalizacji nurkowych,
- wypożyczenia dodatkowego sprzętu,
- przelotu: Wizzair/Ryanair, Katowice, Kraków, Warszawa bądź Wrocław.
- kosztu wypożyczenia samochodu (ok. 70 €/os.).

 

Przelot
Bilety należy zakupić we własnym zakresie.
Linie Wizzair: Katowice - Malta. Wylot z Katowic 06.06.2020 o godz. 6.00, wylot z Malty 13.06.2020 o godz. 11:45.

 

Nurkowanie
Marsalforn to najlepsza miejscówka na Gozo, gdzie znajdują się najbardziej znane miejsca do nurkowania: strome podwodne stoki, skalne ściany, wąwozy, kominy, tunele i łuki  Są tu niezwykłe i liczne  kawerny i groty, a zatem niepowtarzalna okazja do zrobienia specjalizacji jaskiniowej Cavern Diver. Z kolei na południowym wybrzeżu będziemy mogli zanurkować na  wrakach MV Xlendi, MV Cominoland i MV Karwela, gdzie nadarza się wspaniała okazja na zrobienie specjalizacji wrakowej (Wreck Diver). Gozo to również idealne miejsce na uzupełnienie swoich kwalifikacji w zakresie głębokości do 40 m (Deep Diver lub Experienced Diver) i nitroksu do 40% (Nitrox Diver). Na miejsca nurkowe dojeżdżać będziemy własnymi jeepami. W planach wyprawy znajdują się takie miejsca jak Blue Hole, Inland Sea, Cathedral Cave i Billinghurst Cave.  Temperatura powietrza i wody w czerwcu to ok. 22 st. C.

 

KURSY i SPECJALIZACJE
Gozo 2020 to wyjazd typowo szkoleniowy, jest to świetne miejsce na zrobienie kursu AOWD, specjalizacji jaskiniowej Cavern Diver, której nie ma możliwości zrobić w kraju, ale także innych kursów i specjalizacji. W cenę wliczone są podręczniki i certyfikaty. Program kursów na tym wyjeździe dostosowany zostanie do potrzeb i omówiony  indywidualnie z osobami zainteresowanymi.

 

CENNIK SZKOLEŃ

- Cavern Diver (Padi lub ASTD) - 600 zł,
- Wreck Diver  (Padi lub ASTD) - 600 zł,
- AOWD (Padi lub ASTD) - 900 zł,
- Deep Diver - 500 zł  (Padi lub ASTD)
- Experienced Diver ASTD - 900 zł (nurkowanie dekompresyjne*),
- Nitrox Diver  (Padi lub ASTD) - 400 zł.

 

* Experienced Diver ASTD to kurs wymagający w uprawnień AOWD, który podobnie jak specjalizacji Deep Diver daje uprawnienia do nurkowań do maksymalnej głębokości 40 m, ale również do nurkowań dekompresyjnych na powietrzu. Kursanci zapoznają się z problematyką dekompresji, planowania gazów, zasadami bezpieczeństwa oraz w praktyce zapoznają się z procedurami dekompresyjnymi i zdublowanym sprzętem. Minimalne wymagania sprzętowe na tym kursie to butla 15 l i zdublowane pierwsze stopnie oraz długi wąż (zalecany twinset, SM lub stage).

 

W sprawie kursów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: Bogdan Trzcionka +48 531 775 529

Script logo