FILIPINY 4-16.04.2019

 

Filipiny to ścisła czołówka w świecie nurkowym. Woda jest tutaj ciepła i bardzo przejrzysta, a wielobarwny świat makro przepełniony jest niesamowitymi koralami miękkimi i twardymi. Zanurzmy się w ciepły ocean i podziwiajmy rekiny wielorybie i młoty, żółwie, węże wodne, stada dużych tuńczyków, hiszpańskie makrele, marliny, barakudy i wiele innych gatunków ryb!

 

 

CENA: 8200 zł

Cena dla osoby nienurkującej: 7200 zł

 

 

W cenie:
- bilet z Krakowa do Cebu w obie strony;
- transfer Cebu-Tawala-Cebu;
- zakwaterowanie w apartamentach 2 i 4-osobowych z aneksem kuchennym i Wi-Fi, woda mineralna;
- dostęp do basenu;
- 10 nurkowań, butla, balast, przewodnik, transport.

 

Dodatkowe opłaty:
- opłata lotniskowa przy wylocie z Cebu: 35 zł;
- śniadanie: 18 zł/osoba;
- obiadokolacja: 18-36 zł/osoba w zależności od potraw;
- masaż filipiński 50 zł/h;
- skuter na cały dzień: 35 zł.

W razie zainteresowania wyżywieniem płatność dokonywana jest na miejscu i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. Na terenie resortu zlokalizowana jest restauracja specjalizująca się w daniach europejskich oraz lokalnych. Osoby spragnione dobrego wina mogą skorzystać z nowo wybudowanej podziemnej winiarni.

 

 

 

PODRÓŻ NA FILIPINY
W czwartek, 4 kwietnia o godz. 12.45 wyruszamy z lotniska Kraków Balice liniami Emirates. Jedna przesiadka na lotnisku w Dubaju i o godz. 02.55 startujemy do Cebu, również liniami Emirates. Na lotnisko w Cebu docieramy o godz. 15.50 lokalnego czasu 5 kwietnia, skąd dotrzemy do Tawali.
Wracamy do Polski tą samą trasą i tymi samymi liniami.
Wylot z Cebu 15 kwietnia o godz. 17.25, przylot na lotnisko w Dubaju 16 kwietnia o godz. 01.15, wylot z tegoż lotniska o godz. 09.20 i lądowanie w Krakowie 16 kwietnia we wtorek o godz. 13.15.

 

Strefa czasowa na Filipinach: plus 8 godzin.

 

Bagaż rejestrowany: 7 kg, podręczny: 30 kg.

 

 

NURKOWANIE
Naszym celem jest spotkanie rekinów wielorybich. Ponadto w miejscach takich jak: wyspa Balicasag, Napaling, Virgin Island, Pamilacan, Sumilon oraz Oslo będziemy mieli okazję nurkować z napoleonami i mantami, zobaczyć ryby żabnicokształtne, skorpeny, barakudy, tuńczyki, węgorze, koniki morskie, ślimaki, itp. oraz cudowne rafy i koralowce.

 

 

ZAKWATEROWANIE I OPIS RESORTU
Apartamenty 2-5-osobowe z aneksem kuchennym. Do dyspozycji basen, tropikalny ogród, 2 jacuzzi, restauracja, podziemna winiarnia, bilard, wypożyczalnia motorów i skuterów oraz płatna pralnia i masaże. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Plaża w odległości 1 km, do której można dotrzeć spacerem lub skorzystać z busików.

 

 

FILIPINY I ATRAKCJE NIENURKOWE
Filipiny to archipelag ponad 7000 wysp i jedyny katolicki kraj w Azji, w którym panuje prawostronny ruch, a język angielski jest tutaj dominujący. O Bohol i Panglao można śmiało powiedzieć, że to „Filipiny w pigułce”.


Atrakcje nienurkowe:
- białe piaszczyste plaże;
- jedyne w swoim rodzaju wzgórza czekoladowe;
- tarsiery – najmniejsze małpki na świecie;
- majestatyczna rzeka Loboc;
- liczne wodospady i groty.

 

Temperatura powietrza w kwietniu: 34 stopnie, wody: 28 stopni.

 

Panglao i Bohol są wyspami ludzi uśmiechniętych, życzliwych, otwartych i rozśpiewanych, pełne zieleni, piaszczystych plaż i niesamowitej przyrody. Wyspa Panglao posiada własny mikroklimat, w którym nie występuje pora deszczowa. Praktycznie sezon turystyczny trwa tutaj cały rok. Wyspa jest idealnym miejscem na wakacje i totalny relaks.

 

Panglao to niewątpliwie miejsce, gdzie czas zwolnił, żyje się spokojnie i bezstresowo, idealne zarówno na urlop jak i spędzenie reszty życia w otoczeniu przyjaznych ludzi i wspaniałego klimatu.

 

 

Dodatkowe informacje
- ważność paszportu minimum 6 miesięcy;
- akceptowana w sklepach waluta: amerykańskie dolary, euro lub filipińskie peso - 1 filipińskie peso to 0,07 zł;
- czas na Filipinach: plus 8 godzin;
- gniazdka elektryczne w pokojach takie jak w Polsce.

 

 

PROCEDURA REZERWACJI
500 zł – zaliczka w momencie zgłoszenia.
4000 zł – płatne do 01.01.2019 r.
3700 zł (nurek)/2700 zł (nienurek) – płatne do 01.02.2019 r.

 

 

 

Script logo